slide 3

Visos mūsų teikiamos paslaugos Jums

kokybiškos ir už patrauklią kainą

Paslaugos

Mes teikiame statybinės įrangos (mechanizmų), technikos ir įrankių nuomos paslaugas. Išsirinksite patikimų gamintojų Jums tinkančius įrankius už prieinamą kainą.

Skaityti daugiau..

Mes teikiame visas elektros montavimo, instaliacijos bei projektavimo paslaugas. Visus darbus atliekame kokybiškai ir nešvaistant Jūsų brangaus laiko.

Skaityti daugiau..

Žaibas – milžiniškas elektros išlydis, galintis padaryti žalą statiniui, sukelti gaisrą ir sukelti elektros smūgį žmogui.Žaibosauga – būtina kiekvieno statinio dalis. Be žaibosaugos sistemos pastatas, o taip pat žmonės ir turtas esantys jame yra beginkliai prieš stichiją.

Skaityti daugiau..

Prekiaujame įvairiausiomis apšvietimo prekėmis, pradedant LED lemputėmis, LED juostomis, prožektoriais, maitinimo šaltiniais, baigiant pramoniniais šviestuvais. Visos mūsų prekės yra kokybiškos, pasižymi elektrą taupančiomis savybėmis.

Skaityti daugiau..

Prekiaujame įvairiausiomis elektros prekėmis, pradedant elektros kabeliais, laidais, baigiant elektros varikliais. Visos mūsų prekės yra kokybiškos, už patrauklią kainą bei su teikiama garantija.

Skaityti daugiau..

Tauragė

Mūsų adresas:

Pramonės g. 2A, LT-72328 Tauragė

Su mumis galite susisiekti: Tel./faksu +370 446 61606

arba el. paštu info@nermeda.com, nermeda.taurage@gmail.com

Aplankykite mus Facebook’e

Eiti į Facebook puslapį